1 czerwca połączyliśmy świętowanie Dnia Dziecka z Dniem Sportu Szkolnego i… działo się naprawdę BARDZO dużo! 🏃♂️💨
Uczniowie rzucili wyzwanie grawitacji, zmęczeniu i sobie nawzajem w całej masie konkurencji. Były emocjonujące mecze piłki nożnej, zacięta siatkówka, błyskawiczne biegi sztafetowe, strategiczne rozgrywki w ringo oraz budzące najwięcej emocji… przeciąganie liny! Każdy znalazł coś dla siebie – było mnóstwo śmiechu, zdrowej rywalizacji i przede wszystkim gigantyczna dawka ruchu!
Ale sport to nie wszystko! Nasze zmysły rozgrzały niesamowite pokazy uczniów:
Widowiskowy i pełen dyscypliny pokaz sztuk walki Taekwondo pod czujnym okiem trenera.
Dynamiczny, pełen energii i nowoczesnego rytmu pokaz tańca, przygotowany pod okiem trenerki.
Podsumowaliśmy również konkurs plastyczny „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, a po spaleniu tysięcy kalorii przyszedł czas na… zdrowe ładowanie baterii! W ramach warsztatów kulinarnych każda klasa przygotowała pyszne, witaminowe przekąski owocowo-warzywne.
Pogoda nas rozpieściła, a humory dopisywały od pierwszej do ostatniej minuty. Dziękujemy wszystkim za genialną zabawę!

